Kašičky sú neskutočné chutné, zdravé a hlavne kvalitne pripravené. Stačí otvoriť a zjesť

KAŠIČKA - MALINA

Kód: 2
€2,99
Skladom

Malina – jedna z našich originálnych príchutí, ktorá bola natoľko presvedčivá, že si našla cestu do najužšieho výberu najnovších receptúr kašičiek Staminafood. Malinu ako ovocie netreba obzvlášť predstavovať. Vyskytuje sa bežne v slovenských lesoch a záhradách a len ťažko by sme hľadali človeka, ktorému sladučké maliny nechutia.

Ale čím sú také výnimočné? Prečo sme sa rozhodli zo všetkého možného ovocia Slovenska práve pre malinu? Tak v prvom rade sú maliny, konkrétne ich farbivo, obsah kyseliny ellagickej a salicylovej zasa preukázateľne pomáha pri predchádzaní rôznych druhov rakoviny a srdcových problémov. Anthocyaníny sú mimoriadne dôležité pri prevencií krvných zrazenín. Podobne ako škorica, aj maliny sú považované za silné afrodiziakum najmä vďaka ich silnej koncentrácií antioxidantov a proantokyanidínov, ktoré uvoľňujú krvné cievy. Vysoké množstvo vitamínu A je dôležitý pre zdravie očí, keďže je esenciálnou súčasťou zrakového pigmentu – rodopsínu.

Radi by sme podotkli, že malinami, tak ako žiadnou z prísad pri výrobe kašičiek rozhodne nešetríme, ako sa isto presvedčíte už po ochutnaní jednej lyžičky

 

 

Ďaľším ovocím, na ktorom si v naších končinách pochutnávali naši predkovia už po stáročia sú maliny. Nie je teda náhoda, že sme Vám z nich uvarili ďaľšiu lahodnú a zdravú ovsenú kašu. Maliny sú nesmierne bohaté na vitamíny C, B, kyselinu listovú, mangán, železo, draslík a antioxidanty. Maliny nám pomáhajú urýchlovať metabolizmus, chrániť a vyživovať pokožku, regenerovať bunky kostí a krvných ciev či regulovať tlkot srdca a krvný tlak. Čistá malinová dreň obsiahnutá v našej malinovej ovsenej kaši Vám taktiež pomôže posilniť imunitný systém a dodať potrebnú energiu na každý deň.

Detailné informácie

Podrobný popis

Názov produktu: KAŠIČKA - MALINA,

EAN kód: 8588006819359, Krajina pôvodu: Slovensko

Zoznam zložiek: voda, maliny, bezlepkové ovsené vločky, med, kys. citrónová, soľ.

Netto hmotnosť: 185 gramov

dátum spotreby: minimálne 3 týždne od objednávky

Skladovať pri izbovej teplote a mimo slnečného žiarenia

Stačí otvoriť a zjesť. Kašičku je vhodné po otvorení premiešať. 

 

Výživové údaje: 

Energia 356kj/84.4cal

Tuk 0.7g z toho nas. mastné kys. 0.22g

Sacharidy 19.9g z toho cukry 9.1g

Vlaknina 3.45g

Bielkoviny 1.5g

Soľ < 1g

 

Výrobca:  Grand Imperial, s.r.o., Podzáhradná 58, 821 06 Bratislava 

IČO: 36 840 335     IČ DPH: SK2022452388

Č.účtu: IBAN: SK0211000000002943030423

spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava, odd. Sro, vložka č. 48149/B

kontakt: info@staminafood.sk

web: www.staminafood.sk 

 

 

 

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: KAŠIČKY - BEZLEPKOVÉ a BEZLAKTÓZOVÉ
Hmotnosť: 0.185 kg